ALANYASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ATAN: “BABACAR ARAMIZA DÖNECEK” | Gündemburdur.com
Son güncellenme :10.07.2021 14:34

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel, Spor > ALANYASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ATAN: “BABACAR ARAMIZA DÖNECEK”

10.07.2021 Cts, 14:34

Aytemiz Alanyaspor teknik Direktörü Atan; éBabacar Federasyonun kararı sonrası antrenmanlara başlayacak”

-AYTEMİZ Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, geçen çarşamba günü kamp yaptıkları Burdur’da antrenman öncesi kalp spoazmı geçiren Babacar’ın Federasyonun kararı sonrası antrenmanlara geri döneceğini söyledi.
Kamp yaptıkları MAKÜ Tesislerinde Rektör Prof.Dr. Adem Korkmaz ziyaret ederek Aytemiz Alanyaspor’lu futbolculara baklava ikram etti.
MAKÜ Tesisleri’nde günde çift antrenmanla sezon hazırlıklarını sürdüren Alanyasporlu futbolcuları Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, antrenman öncesinde ziyaret etti.
Ziyarette Rektör Korkmaz ve ekibini Teknik Direktör Çağdaş Atan ve takım kaptanları Efecan Karaca ile Daniel Candeias karşıladı.
Takımla bir süre sohbet eden Rektör Korkmaz kendilerini MAKÜ Spor Tesislerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti: “Akdeniz’in parlayan yıldızı Alanyaspor’un bizi tercih ederek burada kamp yapması bizleri mutlu etti. Alanyaspor’un başarılarını biliyoruz ve bununla gurur duyuyoruz. Özellikle bu sezon gösterdiği performans ve ligi uzun süre önde sürdürmesini takip ettik ve mutlu olduk. Onların bu başarısı bölgedeki diğer takımlara da örnek olabilecek nitelikte. MAKÜ Spor Tesisleri’ndeki başarılı kamp süreci önümüzdeki lige de yansıyacaktır diye düşünüyorum. Bizleri tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz”.
Ziyarette Rektör Korkmaz Alanyaspor ekibine baklava ikram etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekinilmesinin ardından son buldu.
Rektör Korkmaz’ın kalp spazmı geçiren Babacar’ınd urumunu sorması üzerine Teknik Direktör Çağdaş Atan şunları söyledi; “Babacar yarın (bugün) bir komisyon var Federasyonun bir komisyonu normal bir insan olsa işine dönebilir komisyona gözükecek büyük bir ihtimal ile geri gelecek diye ümit ediyoruz bir sıkıntı olacağını düşünmüyoruz. Yarın İnşallah İstanbul’da o komisyona girdikten sonra aramıza katılır diye ümit ediyoruz. Öyle hayati tehlike yada stent, ameliyat olacak bir durum yok sadece medikal biraz tedavi görecek o kadar antrenmanlara devam edebilir.”

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber