AYŞENUR’UN ÜVEY BABASI OSMAN KARADENİZ “ÇOCUĞUMUN CENAZESİNİ BANA VERSİNLER” | Gündemburdur.com
Son güncellenme :14.01.2022 13:46

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > AYŞENUR’UN ÜVEY BABASI OSMAN KARADENİZ “ÇOCUĞUMUN CENAZESİNİ BANA VERSİNLER”

14.01.2022 Cum, 13:46

BURDUR’da dayısının darp etmesi sonucu yatağında ölü bulunan iki yaşındaki Ayşenur Kazık’ın üvey babası Osman Karadeniz (43) cenazeyi almak için Burdur’a geldi. Osman Karadeniz Ayşenur’un nüfusuna kayıtlı olduğu üvey dedesi Erdoğan Kazık’ın cenazeyi amaması üzerine kızının cenazesine sahip çıktı.
Antalya’da oturan Osman Karadeniz, Kader Karadeniz ile 2019 yılında Ayşenur’a beş aylık hamileyken evlendiklerini söyledi.
Karadeniz Ayşenur’un 3 gündür Burdur Devlet Hastanesi morgunda bekleyen cenazesini almak için Antalya’dan Burdur’a gelen Osman Karadeniz cenazeyi alamadı.
Osman Karadeniz “Ben çocuğumun cenazesini almak için Cumhuriyet Savcılığı’na başvuruda bulundum. Çocuğumu almak istiyorum. Kadar Ayşenur’a beş aylık hamileyken hayatıma girdi. Çocuğa ben babalık yaptım, ben büyüttüm. Bugüne kadar hiç bir eziyet işkence görmeden mutluluklarına sebep oldum. Mutlulardı ancak kaynanam olan Yüksel Kazık bu mutluluğa engel oldu. Ben eşimi seviyorum. Benim çocuğum kimsesiz değildir. Türkiye Cumhuriyet sahiplendi. Ben çocuğumun cenazesi alıp götürmek istiyorum” dedi.
Kader çocuklarına hiç bir zaman şiddet uygulamadı. Eğer ki çocuklarda darp izi varsa bunun sorumlusu aynı evde yaşayan Yüksel Kazık ile Hızır Tunç Çetinkaya’dır. Eşim Kader Karadeniz çocukları için canını feda eder. Çocuk benim yanımda dünyaya geldi. Hastane raporunda baba adı Osman Karadeniz yazıyor ama 3-4 gün sonra öğrendiğimde çocuğu üvey dedenin üzerine kaydetmişler. Bunun sebebini sorduğumda da Yüksel Kazık ‘Erdoğan Kazık ölürse maaşı kızıma kalır’ dedi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber