BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN YKS BURDUR 1.’Sİ TÜRKİYE 70’Sİ ÖĞRENCİSİNE ÖDÜL | Gündemburdur.com
Son güncellenme :27.09.2022 10:48

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN YKS BURDUR 1.’Sİ TÜRKİYE 70’Sİ ÖĞRENCİSİNE ÖDÜL

27.09.2022 Sal, 10:48

Burdur Bahçeşehir Kolejinde düzenlenen 2022 Yükseköğretim Kurumları Türkiye 70.’si Burdur 1.’si olan Ramazan Emre Tanrıkol’a para ödülü verildi. 2022 Yükseköğretim Kurumları Temel Yeterlilik Sınavı’nda Türkiye 70’incisi, ve Burdur il birincisi olan Ramazan Emre Tanrıkol’a  Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin, tarafından para ödülü takdim edildi.
Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tam burslu olarak kazanan Ramazan Emre Tanrıkol “Sınava hazırlanırken düzenli çalıştım. Bu süreçte okulumdaki öğretmenlerim ve ailem yanımda oldular. Düzenli çalıştım ama kendime de zaman ayırdım. Hayatımı bu sınava adamadım” dedi. Hem ilgi alanı olması hem de gelecekte bu mesleğin önemli bir yer tutacağını düşündüğü için psikoloji bölümünü tercih ettiğini de vurgulayan Ramazan Emre Tanrıkol, sınava hazırlanan öğrencilere ise düzenli çalışmalarını, farklı konular üzerinde sorular çözmelerini, hayatlarının sınavıymış gibi davranmamalarını ve hayatlarından ödün vermemelerini tavsiye etti.

Fen Lisesi Müdürü Sayın Hasan Keleş”Akademik ve teknolojik altyapısı güçlü, araştırmacı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetiştirdiğimiz Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Master 6, Çift Dilli Eğitim, kodlama ve robotik gibi eğitim modeli ve uygulamalarıyla donanımlı bir nesil yetiştirdiğimiz fen lisemizde böyle büyük başarıyı yakaladığımız için gururluyuz. Emeği geçen öğretmenlerimizi ve velimizi tebrik ederim.’’dedi

Konu Hakkında açıklamada bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Sayın Hurşit Çetin’’ Bu büyük başarıda emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Bu başarıyı hem bizlere hem Burdur halkına kazandıran Ramazan Emre Tanrıkol’a üniversite hayatında başarılar dilerim.’’ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber