BAKAN KASAPOĞLU BURDUR’DA | Gündemburdur.com
Son güncellenme :07.01.2021 17:13

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > BAKAN KASAPOĞLU BURDUR’DA

07.01.2021 Per, 17:13

GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi inceleme için Burdur’a geldi.
Bakan Kasapoğlu Burdur’da ilk olarak Valiliği ziyaret etti. Kasapoğlu’nu Burdur Valiliği’ne gelişinde Vali Ali Arslantaş, ak Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin uğur, Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya ile diğer ilgililer karşıladı.
Bakan Kasapoğlu Valilik bahçesinde İl Merkezi ve ilçelerde yapılacak 13 adet sentetik çim saha, iki yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu inşaatı Protokol imza törenidne yaptığı konuşmada 2021 yılının ilk ziyaretini Burdur’a yaptığını söyledi. “2021 yılı İstiklâl Marşı yılında bu ziyareti Mehmet Akif’in şehri Burdur’a, gerçekleştirmek bizim içinde anlamlı, heyecanlı. Mehmet Akif’in şehri Burdurdayız, Demirci Mehmet Efe’nin şehri Burdurdayız kahramanlar diyarı Burdurdayız”” dedi.

Kasapoğlu “inşallah Burdurumuzu Burdurlularımızı, gençlerimizi daha iyi yarınlara taşıma adına buradayız. Bu ziyaretimizin hayırlar berektler getirmesini temenni ediyorum.  Bugün Burdurumuzun spor geleceğini daha da güçlendirme adına, Burdurumuzun gençlerini yarınlara daha donanımlı taşıma adına buradayız.” diye konuştu.

“Bizim felsefemizde durmak hiç bir zaman olmadığı gibi bundan sonra da olmayacak” diyen Kasapoğlu “birileri fitne üretecekler biz onlara rağmen hizmet üreteceğiz. Birileri yalanla, iftirayla bir takım faaliyetleri çlışmaları karalamaya çalışacaklar, biz onlara inat daha çok üreteceğiz. Vatandaşımızın refahı vatandaşımızın aydınlık yarınları için daha çok çalışacağız. Tuzaklar kurulacak. Onlara rağmen, daha güçlü, daha moralli, daha inançlı duracağız ve inşallah tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bu ülkenin aydınlık yarınları, insanımızın mutluluğu için durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışacağız. İşte o yüzden bugün buradayız” ifadelerini kullandı.

Kasapoğlu, 2021 İstiklâl Marşı yılında Ulusal ve Uluslararsı anlamda yapılacak çalışmalar ve projeler belirtti.
Kadın erkek tüm vatandaşların bakanlığın tesislerinden yararlanmaya çağıran Kasapoğlu “sporun herkes için olduğunu düşünüyorum ve kadın odaklı spor stratejimizde, politikamızda kadınlarımızın öncülüğünde spor yarınlarımızın daha güçlü olacağına inancımı belirterek kadınlarımızı özlelikle spora, tesislerimize davet ediyorum.  Sporda yeteneği olan gençlerin elinden tutarak inşallah onlarla birlikte her zaman ifade ettiğimiz iddialı Türkiye’yi daha ileriye götürmeyi amaçlıyoruz. “dedi.
Kasapoğlu daha sonra Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’nde incelemelerde bulunmak üzere Burdur’dan ayrıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber