BURDUR DEVLET HASTANESİ’NDE REFAKATÇİ BULUŞMALARI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :29.09.2022 10:37

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > BURDUR DEVLET HASTANESİ’NDE REFAKATÇİ BULUŞMALARI

29.09.2022 Per, 10:37

BURDUR Devlet Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Nedim Ongun hastanede tedavi gören hastaların refakatçileri ile biraraya gelerek istek ve önerilerini dinlerdi.
Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Nedim Ongun, hastanenin çeşitli bölümlerinde tedavileri devam eden hasta yakınları ile biraraya geldi. Ongun ve hasta yakınları arasındaki görüşmede hasta yakınları hastane ile ilgili istek ve önerilerini iletti.
Başhekim Ongun; “Hastanemizde yatmakta olan hastalarımızın refakatçileri ile buluştuk. Hastane hizmetlerimiz ile ilgili durumu tespit etmek, varsa sorunlara hızla çözüm üretmek amacıyla ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunma noktasında çalışmalar yapıyoruz. Refakatçilerimizin istek ve önerilerini dinledik. Ayrıca yakında hizmete girecek olan yeni hastanemizin imkanları ile ilgili de bilgiler verdik. Refakatçilerimiz, hastalarımıza sunulan hizmetler için sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederek, memnuniyetlerini belirttiler. Hastalarımız ve refakatçilerimiz ile bir araya gelmeye düzenli olarak devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber