BURDUR’UN ALIŞVERİŞ SİTESİ WWW.AVANTAJSEPETTE.COM HİZMETE GİRDİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :18.06.2022 14:42

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel, Sürmanşet > BURDUR’UN ALIŞVERİŞ SİTESİ WWW.AVANTAJSEPETTE.COM HİZMETE GİRDİ

18.06.2022 Cts, 14:42

Burdur’un ilk e-ticaret ve online giyim platformu avantajsepette.com 18 Haziran’da ziyaretçilerine kapılarını açtı. 18 Haziran’da hizmete giren avantajsepette.com e-ticaret mağazası ile hem yerli hem uluslararası modaseverler 5.000’den fazla çeşit ürünü avantajsepette.com mağazasında modest tasarımlarla buluşma olanağına sahip oldu.

Burdur’un ilk uluslararası online alışveriş sitesi avantajsepette.com, kadının kendi değerlerinden vazgeçmeden hayatını zenginleştirmesine rehberlik etmeye, e-ticaret mağazası ile avantajlı ve uygun fiyatlarla siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermeye başladı.

Yaşam biçiminden ödün vermeden kendi stilini oluşturan kadınlara 5 kıtada, 140 ülkede online hizmet veren avantajsepette.com açılan yeni eticaret mağazası ile kaliteli ürünün adresi olmaya devam ediyor. Sadece Türkiye’deki müşterileri değil, Ortadoğu, Endonezya, Malezya, Amerika, Kanada, İngiltere ve Fransa’dan Türkiye’ye turist olarak gelen, daha önce avantajsepette.com online alışveriş yapmış müşterileri de büyük ilgi gösteriyor.

avantajsepette.com gündelik giyimden gece elbiselerine, spor kıyafetlerden mayolara ve aksesuarlara kadar 5.000 farklı ürünü 5 kıtadan müşterileriyle buluşturuyor.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber