CHP MERKEZ İLÇE GÖREV DAĞILIMI YAPTI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :04.01.2020 0:39

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > CHP MERKEZ İLÇE GÖREV DAĞILIMI YAPTI

04.01.2020 Cts, 0:39

28.12.2019 Cumartesi günü yapılan Burdur CHP Merkez İlçe Kongresinde 126 oyla seçilen Serkan Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri Seçim Kurulundan evraklarını teslim aldı.

Kongre günü oluşturulan Divan Kurulu Başkanı Geçmiş Dönem İl Başkanlığı görevini de yapan İsmail Erkaya, Arif Pak ve Avukat Hüseyin Altay’dan da Divan tutanaklarını bugün teslim alan Serkan Şimşek ve Yönetim Kurulu Divan Kurulu üyelerine hizmetleri anısına birer adet anmalık takdim etti.

CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu olarak ilk toplantılarını da yapan Serkan Şimşek ve yönetimi görev dağılımı da yaptı.

Yapılan Görev dağılımında Başkan Yardımcılığına  Naim Şahin,  Hukuk İşleri Sorumluluğuna Avukat Halil Özer, Saymanlık Görevine Özlem Akyüz Şimşek, İlçe Sekreterliğine Özlem Öztürk, Eğitim Sekreterliğine Emekli Öğretmen Bilal Gültekin getirildi.

Konuyla ilgili olarak  açıklama yapan Başkan Serkan Şimşek “Bugün Seçim Kurulu ve Divan Kuruşundan evraklarımızı teslim aldık ve göreve başladık. Zorlu bir siyasi süreç bizleri bekliyor. Yaptığımız ilk toplantımızda görevlendirmelerimizide yaptık. Üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Örgütümüz ve partimiz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Fakat her zaman söylemişimdir. Büyük başarılar küçük ekiplerle değil büyük aileler ile sağlanır ve biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak çok büyük bir aileyiz. Önümüzdeki süreçte bunu tüm Burdur’a hissettireceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber