Çocuklarımızdan Resim ve Ebru Sergisi | Gündemburdur.com
Son güncellenme :18.06.2014 15:27

Anasayfa > Burdur, Güncel > Çocuklarımızdan Resim ve Ebru Sergisi

18.06.2014 Çar, 15:27

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan çocukların Resim, Ebru ve Atık Malzemelerle Dekoratif Çalışma Sergisi Cumhuriyet Meydanı Belediye Fuaye Salonu’nda yapıldı.Serginin açılışına Vali Hasan Kürklü, Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Sayit Koca, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Emniyet Müdürü İbrahim Çalış, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Vali Hasan Kürklü açılışta yaptığı konuşmada çocukların bizim yarınlarımız ve geleceğimiz olduğunu ifade ederek onlara ne kadar donanım verilirse yarınlarımızın da o kadar güvence altında olduğunu vurguladı.
Vali Kürklü şunları kaydetti, “ Çocuklarımızı mümkün olduğu kadar bir sanatla, bir sporla irtibatlandırmak da onların hem fiziksel hem zihinsel gelişiminde son derece önemli. Burada da güzel bir çalışmayı hep beraber biraz sonra açacağız. Ben bu vesileyle bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve çocuklarımızı tebrik ediyorum. “
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Osman Çizmeci de sorumlulukları  altında bulunan çocukların ve gençlerin her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında, onların sanatsal ve sportif kabiliyetlerini geliştirmenin de görevleri olduğunu söyledi.
Çizmeci hazırladıkları  sergide halk eğitim merkezinin kurslarında yapılan çalışmalar olduğunu  dile getirerek emek verenlere teşekkür etti.
Bucak Şerife İsmail Sarı Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Mehter gösterisinin ardından sergi protokol üyeleri tarafından açıldı.bur-yurt çocuklarından sergi (2) bur-yurt çocuklarından sergi (3) bur-yurt çocuklarından sergi (4) bur-yurt çocuklarından sergi (5) bur-yurt çocuklarından sergi (6)

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber