ERASMUS+KA2 PROJESİ ÖĞRETMENLERE ANLATILDI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :14.11.2016 0:47

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Güncel > ERASMUS+KA2 PROJESİ ÖĞRETMENLERE ANLATILDI

14.11.2016 Pts, 0:47

Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Avusturya, Romanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye ortaklığında yürütülen Erasmus+KA2 “Mesleki eğitimde yenilik geliştirme/yenilik paylaşımı projesi” Burdur’daki Mesleki Eğitim Lisesi öğretmenlerine tanıtıldı.
Burdur Fen Lisesi 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu’nda düzenlenen proje tanıtım toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman Çakıcı, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı ve Proje Danışmanı Prof.Dr. Sibel Karakelle ile Meslek Lisesi öğretmenleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Sibel Karakelle uluslararası ortaklıklarla Erasmus+KA2 Projelerinin yaygınlaştırılabileceğini, bu tür projelerde değişim sürecinin daha verimli olduğunu, projelerin başvuru ve yönetim sürecinde ise Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Burdur Gelişim Enstitüsünün bütün kurumlara destek verdiğini belirtti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Burdur Eğitim Fakültesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin desteği ile bu tür projeleri artırmayı amaçladığını dile getiren Prof. Dr. Karakelle “çalışmaların özveri ve heyecanla sürdürülmesinde desteklerini esirgemeyen il Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Bayram’a, Rektörümüz Prof.Dr. Adem Korkmaz’a, MAKÜ Gelişim Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Alparslan’a ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ar-Ge ekibinde projeye emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
Daha sonra Proje Koordinatörleri Yasemin Çakıcı, Gülizar Güzel ve Tuğba Özsarı Projenin uygulaması hakkında katılımcılara bilgi verdi.
PPP1

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: BURDUR MEDYA
burdur, burdur haber