Fen lisesi müfredatıyla ücretsiz kolejde okumak istemez misiniz? | Gündemburdur.com
Son güncellenme :07.09.2019 18:34

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Güncel, İlçeler, Sağlık, Siyaset, Spor, Video Galeri > Fen lisesi müfredatıyla ücretsiz kolejde okumak istemez misiniz?

07.09.2019 Cts, 18:34

Isparta ve Burdur’un tek Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olma özelliğini taşıyan Ahsem Özyürek M.T.A.L 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle Teknik Anadolu Lisesi olarak devam etmektedir. Nitelikli okul olarak devam edecek olan Özel Ahsem Özyürek M.T.A.L Fen Lisesi müfredatı kullanılarak başlanmış olan bu yolda her geçen yıl daha çok başarılara imza atacağının garantisini veriyor.

2019-2020 Eğitim öğretim yılında 2 yeni bölüm eklenen ve 3 bölüm olarak devam edecek olan Özel Ahsem Özyürek M.T.A.L Sivil Havacılık alanında yapmış olduğu protokollerle öğrencileri için geniş alanda mezun olduktan sonrası için yatırımlar yapmaktadır. Pilotaj Eğitimin veya Uçak Bakım Mühendisliğinin ilk adımı atacak olan öğrenciler mutlaka gelmesi gereken bir okul olduğumuzu iddia ediyoruz.

Açılmakta olan bir diğer bölümümüz olan Tasarım Teknolojisinde ise; Devlet eğitim ücretini karşılamaktadır. Uygulama atölyemizde bulunan gelişmiş malzemelerimizden yararlanılarak, öğrencilerimiz geleceğin mesleği olan 3D yazıcılar başta olmak üzere bir çok teknolojik cihazla eğitim görecektir. Aklımıza gelecek tüm bölümlerde çalışma alanı bulunan alanımızda Tübitak projeleriyle adımızı tüm Dünya’ya duyuracağız. Şimdiden tüm çalışma programı hazır olan alanımızda Tübitak Projelerimiz de adı geçen tüm öğrencilere üniversite mühendislik bölümleri direk geçiş hakkı ve burs imkanları bulunmaktadır.

Ayrıca Almanya’ya ile yapmış olduğumuz protokol gereği bu yıl ilk defa öğrenci göndermiş bulunmaktayız. Orda hem okuyup hem de staj yapacak olan öğrenciler 1000 Euro maaş alacaktır. Mezuniyet sonrası ise fizyoterapist, ergoterapi ve konuşma terapisti olarak 3 diploma ile ülkemize dönüş sağlayacaktır.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber