GİZEM’İN ÖLDÜĞÜ YERE 19 ÇİÇEK | Gündemburdur.com
Son güncellenme :07.12.2020 15:23

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > GİZEM’İN ÖLDÜĞÜ YERE 19 ÇİÇEK

07.12.2020 Pts, 15:23

Burdur’da  7 Aralık 2016’da Burdur Belediyesi’ne ait kamyonun çarpması sonucu yaşamını yitiren Medine Gizem Çakal’ın (19) öldüğü yere 19 çiçek ile fotoğrafları bırakıldı.
Burdur’da, 7 Aralık 2016 tarihinde, R.A’un kullandığı, Burdur Belediyesi’ne ait kamyonun altında kalan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Medine Gizem Çakal, yaşamını yitirdi.
Her yıl memleketleri Denizli’den kazanın olduğu yere gelerek karanfil bırakan baba Ömer Çakal ve anne Teslime Çakal bu yıl pandemi nedeniyle Burdur’a gelemeselerde Burdur’daki bir çiçekçi aracılığı ile kızlarının öldüğü yere 19 çiçek ve kızlarının fotoğraflarını bıraktırdı.
Olay yerine bırakılan Medine Gizem Çakal’ın fotoğrafının üzerinde ‘Ben Medine Gizem Çakal. Gurbette Üniversiteye giderken öldürülen ben, ne yaptım size. Hatta babama ben nüfusumu Burdur’a alacağım. Burdur Belediyesi ve esnafı kazansın. Esnafın tek geliri asker ve öğrenci dedim. Siz beni göre göre öldürdünüz. Oysa ben Müze Parkı’nda söz vermiştim babama. Takipçisi olacağız” yazısı dikkat çekti.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber