GÖLHİSAR GSK YENİ SEZONA İDDİALI HAZIRLANIYOR | Gündemburdur.com
Son güncellenme :06.07.2019 8:23

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > GÖLHİSAR GSK YENİ SEZONA İDDİALI HAZIRLANIYOR

06.07.2019 Cts, 8:23

Gölhisar Gençlik Spor Kulübü kadın basketbol takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.
2019-2020 Sezonun da Antalya Yerel lig de mücadele edecek Gölhisar ve Burdur’un  tek takımı olan Gölhisar Basketbol Gençlikspor Kulübü Antalya yerel liginde geçen yıl elde ettiği başarıyı bu yılda tekrarlamak istiyor.
Tamamı Gölhisar Basketbol alt yapısından yetişen oyuncular kurulu takım zemin problemi giderildiği takdirde önümüz de ki sezon iç saha maçlarını Gölhisar Belediyesi Spor salonun da oynamak istiyor. Konuyla ilgili konuşan Takımın Baş Antrenörü İsmail Davaz “Gölhisar Basketbol takımı Olarak önceki yıllar da olduğu gibi bu yıl da ilimizi ve ilçemizi Basketbol branşın da başarı ile temsil etmek istiyoruz. Yeni sezon ile ilgili olarakta çalışmalarımızı Gölhisar Belediyesi spor salonun da haftada 3 antrenmanla sürdürüyoruz” dedi.
Hedeflerinin bu yıl Antalya yerel lig de u-16 ve u-18 takımları ile play-off oynamak olduğunu söyleyen Davaz bu mücadelemiz de bizlere destek veren başta ilçe Kaymakamımız Sayın Mustafa Ünver Böke’ye, İlçe Belediye Başkanımız İbrahim Sertbaş’a, ilçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Bayram Acar’a ve Burdur Gençlik ve Spor il Müdürümüz Orhan Kemerkaya ile bizleri destekleyen değerli anne babalara teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber