GÖLHİSARLI KIZLAR YİNE TARİH YAZDI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :27.02.2018 8:20

Anasayfa > Burdur, Güncel, Spor > GÖLHİSARLI KIZLAR YİNE TARİH YAZDI

27.02.2018 Sal, 8:20

BURDUR’UN Gölhisar İlçesi Cumhuriyet Ortaokulu Basketbol takımı Fethiye’de yapılan Yıldız Kızlar Baketbol şampiyonasında grup birincisi oldu.
Gölhisarlı kızlar Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol grup maçlarında Denizli, Uşak ve Isparta ekiplerini mağlup ederek ege bölge grup birincisi oldu.
Takımın antrenörü İsmail Davaz “takımımız büyük bir başarı örneği göstererek adını Türkiye Şampiyonası yarı finallerine yazdırmayı başarmıştır” dedi.
Davaz “bu başarıyı kazanmamızda emeği geçen başta Burdur Valimiz Şerif Yılmaz, Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Gölhisar Belediye Başkanımız Ramazan Canural, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran, Gölhisar İlçe Müdürümüz Bayram Acar, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Bayram İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah Karapınar ile Okul Müdürümüz Necdet Gülmez ile sporcu velilerime ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Davaz, yarı finallerin 23-26 Mart tarhileri arasında Uşak’ta yapıalcağını ve burada da aynı başarıyı tekrarlayacaklarına inandığını belirtti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber