HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİNE NEFES KESEN OPERASYON | Gündemburdur.com
Son güncellenme :25.06.2020 0:14

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİNE NEFES KESEN OPERASYON

25.06.2020 Per, 0:14

BURDUR’un Bucak ilçesinde soymak istedikleri fırının kasasını dışarı çıkaramayan şüpheliler kasayı bırakarak kaçtı. Dört şüpheliden üçü Antalya Kavşağı’nda polis ekipleri tarafından yakalandı. Kaçan bir şüpheli ise her yerde aranıyor.

Vatandaşlar, dün akşam 21.00 sıralarında Burdur’un Bucak İlçesi’nde Sanayi Mahallesi Hökez Caddesi üzerindeki fırına giren kimliği belirsiz kişilerin fırının kasasını itekleyerek dışarı çıkarmak istediklerini görüp polise haber verdi.
Vatandaşların hırsızlık şüphelilerinin üzerine yürümesi üzerine şüpheliler kapıya kadar getirdikleri kasayı bırakarak sahte plaka takılı beyaz renkli bir otomobile binerek Burdur istikametine kaçtı. Plakanın sahte olabileceğini değerlendiren ekipler beyaz renkli otomobiller üzerinde çalışma yaptı. Yunus ekiplerinin fark ettiği beyaz renkli otomobil Antalya kavşağında tedbir alan Burdur Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından durduruldu.
Otomobildeki şüphelilerden birisi bir anda polislerin elinden kaçıp ormanlık alanda izini kaybettirdi. Otomobilde bulunan diğer üç kişi ise sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.
Kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına küfür ederek saldırmak isteyen bir şüpheli polisler tarafından engellendi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber