İREM SU GÖZYAŞLARI İLE TOPRAĞA VERİLDİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :16.03.2019 8:39

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > İREM SU GÖZYAŞLARI İLE TOPRAĞA VERİLDİ

16.03.2019 Cts, 8:39

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklâl Yerleşkesi kavşağında meydana gelen trafik kazasında ağır yaralandıktan sonra hastanede yaşamını yitiren üniversite öğrencisi İrem Su Akkaya’nın cenazesi memleketi Manisa’nın Soma ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Genç kızın tabutuna duvak örtüldü.

Leyla ve Halil Akkaya çiftinin tek çocuğu olan 19 yaşındaki İrem Su’nun cenazesi Soma İlçe Devlet Hastanesi morgundan alınarak 13 Eylül Mahallesi Köse Sokak’taki evine getirildi. Burada helallik alınmasının ardından İrem Su’nun cenazesi Yüzevler Camiine götürüldü. İrem Su’nun cenazesi dün ikindi vakti kılınan namazın ardından Soma Belediye mezarlığında gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Cenazeye İrem Su’nun sınıf arkadaşları ile MAKÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İdari ve akademi personeli de katıldı. Öte yandan İrem Su’nun yaşamını yitirdiği kazada 1,92 promil alkollü çıkan ve kırmızı ışık ihlali yaptığı iddia edilen Uzman Çavuş Emre Esmer çıkarıldığı mahkeme tarafından birden fazla kişinin taksirle yaralanmasına sebep olmak suçundan tutuklandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber