İZMİR BURDURLULAR DERNEĞİ BURDURLU ÖĞRENCİLERE SAHİP ÇIKTI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :16.10.2022 22:28

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > İZMİR BURDURLULAR DERNEĞİ BURDURLU ÖĞRENCİLERE SAHİP ÇIKTI

16.10.2022 Paz, 22:28

İzmir Burdurlular Derneğinin eğitime destek projesi kapsamında 7’incisini düzenlemiş olduğu İzmirde üniversitelerde okuyan Burdurlu öğrencilerle Tanışma, kaynaşma, morel ve motivasyon amaçlı Bornova Uğur Okulları Kampüsünde Kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya Burdur merkez ve İlçelerinden öğrenciler ve Meslek alanında Burdurlu Eğitimci, Mühendis, Doktor, Avukat, Mimar, Mali Müşavir, Hemşire, İşadamı katılımlarıyla çok verimli bir kahvaltı olduğunu belirttiler.

Dernek Başkanı Refik Kaya geleceğimizin gençlerini 7’nci Gençlik buluşmasını yaptığımız Eğitime destek projemizde onları İzmirde yalnız bırakmamak ve her dertlerine ortak olabilmek, sıkıntılarını giderebilmek, ihtiyaç sahiplerine destek vermek , moral ve motivasyonlarını güçlü tutmaları amaçlı bu kahvaltıda buluştuklarını ve fikir alışverişi yaptıklarını belirtti.
Kahvaltıya kapılarını bizler için açan Uğur Okulları Kampüs Müdürü müdürü hemşehrimiz Barış Sarıkaya bey’e katkıları ziyadesiyle memnun ettiğini belirterek her zaman yanımızda ve desteklerini hiç eksik etmediğini söyleyerek teşekkürü borç biliriz dedi. Ayrıca Burdurlu hemşehrilerine, yönetim kuruluna ve öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Geleceğimiz olan öğrencilere de başarılar diledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber