KENDİ İLİNDEKİ TURNUVAYA DA KATILMIYORSAN… | Gündemburdur.com
Son güncellenme :12.01.2020 18:27

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > KENDİ İLİNDEKİ TURNUVAYA DA KATILMIYORSAN…

12.01.2020 Paz, 18:27

Burdur’da 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılı genç erkekler ve genç kızlar masa tenisi grup müsabakaları 10-12 ocak tarihleri arasında düzenlendi.
Turnuvaya erkeklerde Ankara, Antalya, Burdur, Denizli, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Konya, Mersin ve Muğla ili temsilcileri katıldı.
Kızlarda ise Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Burdur, Denizli, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Konya, Mersin ve Muğla temsilcileri katıldı.
Turnuvada erkeklerde mücadele eden Burdur Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu Lisesi takımı ilk iki tur maçlarını kazanarak üçüncü tur maçı oynamaya hak kazandı ancak “rakiplerimiz güçlü” bahanesiyle üçüncü tur maçlarına çıkmadı ve diskalifiye oldu.
TOBB Anadolu Lisesinin neden böyle bir şey yaptığına ise kimse anlam veremedi. Durum sosyal medyada da eleştirildi.

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Hasan Hüseyin Duman

Haber yaparken ilk önce haberin doğruluğuna dikkat etmenizi öneririm burdur takımının çıkmamasının sebebi kaptanlarının hasta olup maça çıkamayacak durumda olmasıdır buna rağmen takımımız 3. Tura çıkmaya hak kazanmıştır ama 2. Oyuncuda hasta olunca takımımız oyuncuların sağlığının daha önemli olduğunu düşünerek maça çıkmamıştır .

12.01.2020, 19:43
Halil Koyutürk

Yalan haber yapmayın lütfen Burdur takımının çıkmama sebebi mevcut 4 oyuncunu 2 sinin sakat olmasıdır ve buna karşın tur atlamışlardır bir daha haber yaparken sadece bir kaynağa bağlı kalmamanızı öneririm.

13.01.2020, 18:39


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber