KENT KONSEYİ’NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ (TIKLA İZLE) | Gündemburdur.com
Son güncellenme :03.09.2021 8:18

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > KENT KONSEYİ’NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ (TIKLA İZLE)

03.09.2021 Cum, 8:18

-BURDUR Kent Konseyi’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Geçen ay yapılan Kent Konseyi Genel Kurulu’nda yapılan seçimde Başkanlığa seçilen Orhan Akın görevi eski Başkan Nuri Levent Özer’den teslim aldı.

Kent Konseyi bürosunda yapılan törende konuşan Orhan Akın “kenti ilgilendiren her konuda mutlaka Kent Konseyi’nin söyleyeceği şeyler var. Çalışma gruplarımızla, kadın meclisimiz, gençlik meclisimizle ve yeni olşuturacağımız çocuk meclisimizle birlikte inşallah Burdur’daki ortak aklın ve ortak kararların oluşumunda çalışmalarımız olacak. Amacımız gelişmiş, daha güzel, yaşanılabilir, daha huzurlu bir Burdur’a biz de katkımız olması için mücadele edeceğiz. Bu görevi şu ana kadar çok güzel bir biçimde bize ağabeylik yaparak yapan, bize yol gösteren Nuri LEvent Özer beye teşekkür ediyorum ” dedi.
Nuri Levent Özer’de “6 yıl Orhan Bey’le aynı yönetimde görev yaptık. Kent Konseylerinin görevi bu kente acaba ne kazandırırız, acaba daha iyi ne kazandırabiliriz araştırması yapmak. bu görevi layıkıyla devam edeceğini bildiğim çok değerli kardeşim Orhan Akın’a teslime diyor ve görebinde başarılar diliyorum” dedi.
Törende Orhan Akın eski başkan Nuri Levent Özer’e plaket ve çiçek vererek teşekkür etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber