MAKÜSPOR’DA HEDEF 3’ÜNCÜ LİG | Gündemburdur.com
Son güncellenme :02.09.2023 9:11

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > MAKÜSPOR’DA HEDEF 3’ÜNCÜ LİG

02.09.2023 Cts, 9:11

BURDUR’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Kulübü’nde Başkanlığa Cihat Çavuşoğlu seçildi.
Maküspor’un Olağanüstü toplanan Genel Kurulunda yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Yönetim Kurulu kendi arasında yaptığı tyoplantıda Başkanlığa Cihat Çavuşoğlu getirildi. Alaeddin Kalkan’ın Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yapacağı yönetimde Yusuf Bahadır Suna Asbaşkan, Muhammet Talha Aksoy Genel Sekreter, Avni acıkara Muhasip Üye ve Altyapı sorumlusu, Onur Köksal Kulüp Müdürü ve Tesis Sorumlusu, Mehmet Akan Voleybol Şube Sorumlusu, Ali Arslan ve İbrahim Çiçek ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacaklar.
Yeni sezonda Teknik Direktör olarak Makü Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Cem Sinan Aslan ile anlaştıklarını belirten Çavuşoğlu; “iç sha maçlarımızı Gazi Atatürk Stadı’nda oynayacağız. Yeni Yönetim Kurulumuzu şehrimizin genç iş insanları ve üniversitemiz ile bütünleştirerek 2023-2024 sezonunda hedefimizi 3’üncü lig olarak belirledik. Sakatlık olmadan kazasız bir lig diliyoruz” dedi.
Çavuşoğlu, Burdur Maküspor Kadın Voleybol Takımını kurduklarını belirterek “Makü Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Ali Karaca nezaretinde Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek takımımızın da üst liglere çıkacağına inanıyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber