MEZUNİYET FOTOĞRAFI İÇİN BURDUR GÖLÜ’NDE BULUŞTULAR | Gündemburdur.com
Son güncellenme :28.09.2020 18:06

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > MEZUNİYET FOTOĞRAFI İÇİN BURDUR GÖLÜ’NDE BULUŞTULAR

28.09.2020 Pts, 18:06

BURDUR Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümünü bu yıl bitiren 4 arkadaş mezuniyet fotoğrafı çektirmek için Burdur’a geldi.
Gaziantep, Uşak, Aydın ve Denizli’den dört arkadaş koronavirüs tedbirleri kapsamında okulların tatil olması nedeniyle mezuniyet töreni yapılmayınca sözleşerek Burdur’a geldi ve Burdur Gölü kenarında mezuniyet fotoğrafı çektirdi.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayında okulların tatil olması ile memleketlerine giden son sınıf öğrencilerinden Cuma Çınar mezuniyet fotoğrafı çektirmek ve arkadaşları ile buluşmak için Gaziantep’ten Burdur’a geldi.
Çınar “uzun zamandır Burdur’da değiliz. Arkadaşlarımızı özledik. Pandemi dolayısıyla Mart ayından bu yana burada değiliz. Mezun olduk ama pandemi dolayısıyla mezuniyet töreni olmadı. Arkadaşlarımızla konuştuk ve Burdur’a gelerek Burdur gölü kenarında mezuniyet fotoğraflarımızı çektiriyoruz hem de hasret gideriyoruz” dedi.

Aydın’dan gelen Deniz Kaya ise “Dört yıl Burdur’da okuduk. pandemi’den dolayı Mart ayında evimize gittik. Arkadaşlarımızla görüşemiyorduk. Burdur’u da çok özledik. Mezuniyet fotoğraflarımız çektirmek için Burdur Gölü kenarına geldik” diye konuştu.
Denizli’den gelen Merve Büyükinamlı ise “çok yakın arkadaşlarız. Sözleştik. Bugün Burdur’da buluştuk ve mezuniyet fotoğraflarımızı çektiriyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber