MHP MERKEZ İLÇE’DE SALİH ÖZPARLAK İLE DEVAM | Gündemburdur.com
Son güncellenme :27.09.2020 21:00

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > MHP MERKEZ İLÇE’DE SALİH ÖZPARLAK İLE DEVAM

27.09.2020 Paz, 21:00

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’na Salih Özparlak yeniden seçildi.

Kongrede konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Bayraktar “biz Milliyetçi Hareket
Partililer 780 bin kilometrekarelik kara parçamızın tek bir çakıl taşından dahi taviz vermiyor vazgeçmiyorsak herkes çok iyi bilmelidirki 460 bin kilometrekarelik mavi vatanımızın tek bir damlasından dahi vazgeçmemiz söz konusu olmayacaktır. Sınırlarımıza, kıta sahanlığımıza, ekonomimize saldırıların şiddetlendiği işte böylesine hassas bir dönemde herkes siyasetini açık, şeffaf ve milletimizden saklamadan yapmalıdır. Yani kapalı kapılar ardından ittifaklar oluşturup milletimizin önünde bu ittifakları reddetmemelidir” dedi.
Burdur Öğretmenevi bahçesinde yapılan ve Divan Başkanlığı’nı Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Bayraktar’ın yaptığı 13’üncü Merkez İlçe Kongresi’nde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşının ardından Kur’an-ı kerim okundu. Kongrede mevcut başkan Salih Özparlak tek aday olarak girdiği seçimde geçerli 181 oyun tamamını alarak yeniden Merkez İlçe Başkanlığı’na seçildi.
Salih Özparlak’ın yönetimi şu isimlerden oluştu; Mehmet Seren, Halil Kaya, Metin Ölmez, Abdullah Bozkurt, Mehmet Ali Bozkurt, Kübra Yavuz Aslan, Erdoğan Kaya, Hasan Eren, Kazım Aktaş, Süleyman Ak, İbrahim Karakulak, Osman Koçer, Osman Büyükkoç, Murta Gül, Nazmi Korucu, Havva Uçan, Murat Kaya, Mustafa Değerli.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber