MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZDEMİRCİ HIZLI BAŞLADI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :26.08.2023 16:13

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZDEMİRCİ HIZLI BAŞLADI

26.08.2023 Cts, 16:13

BURDUR İl Milli eğitim Müdürlüğü görevine atanan Özdemirci görevine hızlı başladı.
Nesrin Kakırman’ın görevden alınmasının ardından Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Muhammed Özdemirci kente gelerek Kakırman’dan görevi devraldı.
Özdemirci göreve başlaması nedeniyle yayınladığı mesajda; Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Akdeniz Bölgemizin güzide ili Burdur’un kıymetli eğitimcileri ve sevgili öğrencilerimize hizmet etmekten büyük onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Burdur ilimizde, eğitime imza niteliğinde hizmetlerde bulunacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Kıymetli eğitimcilerimizin heyecanına ortak olmak, ilimiz ve ülkemiz için Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi ve tüm paydaşlarımızla ekip ruhu içinde var gücümle çalışmaya hazırım. Bu görevde bana güvenen, Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bana layık gören başta Sayın Milli Eğitim Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar ilimize hizmet eden, eğitime gönül veren tüm meslektaşlarıma da canı gönülden teşekkür ediyorum. Ve tabi ki eğitim yolculuğumda her daim yanımda olan ailem ve yol arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç biliyorum. Güçlü Türkiye’mize ve köklü kültürümüze güzel insanlar yetiştiren, tarihi dokusu ve zengin geçmişiyle kilit noktalardan biri olan şehrimiz Burdur’a atanmış olmamın; geleceğimizin güvencesi öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerimizde görev yapan idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız, kıymetli paydaşlarımız ve şahsım için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olması diliyor, saygılar sunuyorum.” dedi.
Göreve başlamasının ardından ilk ziyaretini Vali Türker Öksüz’e gerçekleştiren Özdemirci daha sonra Yık-Yap kapsamında yapımı devam eden 16 Derslikli Türk Hava Kurumu Ortaokulu inşaatı ile Restorasyon, Güçlendirme ve Onarım çalışmaları devam eden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Eski Kız Meslek Lisesi) inşaatında ve Güçlendirme ve Onarım çalışmaları tamamlanan 10 derslikli Hüsnü Bayer Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak süreç hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber