MUSTAFA KILINÇ MAKÜSPOR BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLDİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :19.01.2017 9:00

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > MUSTAFA KILINÇ MAKÜSPOR BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLDİ

19.01.2017 Per, 9:00

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (MAKÜSPOR)  2’inci  Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Gençlerde bedenen zihnen ve ruhen gelişmelerini sağlamak, sporcu ahlaki ile önce kendilerine, ailelerine, çevresine, vatana ve millete faydalı, maddi ve manevi yönden gelişmiş sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla kurulan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurulda görev bölümü de yapıldı. Yapılan görev bölümünde Kulüp Başkanlığına Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kılınç, başkan yardımcılığına Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Şimşek, sekreterliğe Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Dalkıran, saymanlığa İsmail Doğaner ve üyeliğe de Alaettin Kalkan getirildi.

Yapılan olağan genel kurulda başkanlığa seçilen Rektör Danışmanı  Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kılınç ; “Eğitim öğretimin yanında sportif etkinliklere ve sporculara değer veren, bunun için de Mehmet Akif Ersoy Üniversitesini sportif anlamda Türkiye’de sayılı üniversiteler arasına sokmayı hedefleyen Rektör  Prof. Dr. Adem Korkmaz’ın desteği ve varlığı bizim için önemli bir güç kaynağıdır. Bu bağlamda katkılarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Adem Korkmaz’a teşekkürlerimizi sunarım.

Kulübümüz,  üyeler arasında sevgi, saygı, birlik ve beraberlik sosyal ve kültürel dayanışmayı sağlamak ve devam ettirmek amacıyla kurulmuştur. Türk gençliğini geliştirip tanıtmak ayrıca Türkiye çapındaki sporcuları birbirleriyle tanıştırmak, aralarında her türlü yardımlaşmayı sağlamayı hedef edinen kulübümüz, bundan sonra  ben ve kulüpte görev alan arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sporda da Üniversitemizin adına yakışır şekilde sonuçlar almak için çalışacağız. Yeni yönetim kurulumuz hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: BURDUR MEDYA
burdur, burdur haber