OTOBÜS ŞOFÖRÜNE CUMHURBAŞKANINA HAKARET SUÇLAMASI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :11.03.2019 11:25

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > OTOBÜS ŞOFÖRÜNE CUMHURBAŞKANINA HAKARET SUÇLAMASI

11.03.2019 Pts, 11:25

BURDUR’da bir kişi Ankara’dan Burdur’a seyahat ettiği otobüsün basamağına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tam sayfa fotoğrafının basılı olduğu gazeteyi koyan şoför hakkında şikayetçi oldu.
Olay 24 Şubat günü yaşandı. İddiaya göre Ankara’dan Burdur’a seyahat eden bir kişi Ankara Otogarında bindiği otobüsün basamağında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tam sayfa fotoğrafının basılı olduğu gazetenin serili olduğunu görünce gazeteyi ters çevirdi. Otobüs Afyon’da mola verdiği esnada otobüse binen vatandaş gazetenin Ankara’da gördüğü gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının üst tarafa gelecek şekilde serildiğini gördü. Durumdan rahatsız olan vatandaş otobüs Burdur otogarına girdiğinde Otobüs şoförü R.K. hakkında şikayetçi oldu.
Polis karakolunda ifadesi alınan Otobüs şoförü R.K. otobüsü temizledikten sonra basamağa gazeteyi kendisinin koyduğunu ancak peronda tanımadığı bir kişinin gazeteyi düşürdüğünü ve tekrar basamağa serdiğini kendisinin cumhurbaşkanına hakaret etmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirtti.
Şoför R.K. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber