POLİSE ÇARPIP KAÇTILAR | Gündemburdur.com
Son güncellenme :14.05.2020 14:31

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > POLİSE ÇARPIP KAÇTILAR

14.05.2020 Per, 14:31

BURDUR’da motosikletleri ile polisin uygulama noktasından kaçarken trafik polislerine çarpan iki kardeş gözaltına alındı.
Burdur’da M.Y. (17)’nin kullandığı ve B.Y. (15) isimli kardeşinin de yolcu olarak bulunduğu 15 EG 806 Plakalı motosikletleri ile seyir halinde iken İnönü Bulvarı üzerinde uygulama yapan polisleri görünce kaçtılar.
Kardeşler kaçarken kendilerini durdurmak isteyen Trafik polislerine çarparak motosikleti olay yerinde bırakarak koşarak kaçtı. Ekiplerin çok fazla uzaklaşamadan yakalayarak gözaltına aldığı kardeşler işlem yapılmak üzere yaşları küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Hafif yaralanan Polis memurlarının tedavisi Burdur Devlet Hastanesi’nde yapıldı.
Polis memurlarının şikayetçi olduğu iki kardeşe görevli memura direnmek suçundan idari işlem yapıldı. Dur ihtarına uymamak, İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararına Uymamak, 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkma yasağına uymamak konularında ise İdari Para Cezası uygulandı ve motosiklet trafikten men edilerek otoparka çekildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber