POLİSİN DUR İHTARINA UYMADI, POLİSE ÇARPIP KAÇTI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :27.07.2023 22:49

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > POLİSİN DUR İHTARINA UYMADI, POLİSE ÇARPIP KAÇTI

27.07.2023 Per, 22:49

Burdur’da polisin dur ihtarına uymayıp kaçarken bir polis memuruna çarpan sürücü gözaltına alındı.  Fenni muayenesi olmayan otomobili ise otoparka çekildi.
Burdur’da bugün (27.07.2023)  akşam üzeri Fen İşleri Müdürlüğü altında polisin dur ihtarına uymayarak kaçan E.D. isimli sürücü Sanayi Kavşağı, organize Sanayi Kavşağı, Kışla Mahallesi istikametinden çevre yoluna çıktı. Burada da polis ekiplerini atlatan E.D. Antalya Kavşağı’nda yolu kesen motosikletli polis ekibinden bir polis memuruna çarparak kaçmaya devam etti. Sürücü Tugay Kavşağı’nda otomobilini terk ederek yaya olarak kaçtı.
Sivil ekipler tarafından yakalanan E.D. polislere direnirken bir polis memurunun daha sol kolundan yaralanmasına sebep oldu.
İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen E.D. otomobilinin vizesi olmadığı için korkup kaçtığını ve polis memuruna çarptığını farketmediğini söyledi.
E.D.’ye Dur İhtarına uymamak, muayenesiz araç kullanmak, trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek gibi maddelerden para  cezası yazıldı. Olayda yaralanan iki polis memuru E.D.’den şikayetçi oldu.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber