TELEFON DOLANDIRICILIĞI’NA BELEDİYE HOPÖRLÖRÜNDEN İLAN | Gündemburdur.com
Son güncellenme :30.09.2016 9:44

Anasayfa > Burdur, Güncel, İlçeler > TELEFON DOLANDIRICILIĞI’NA BELEDİYE HOPÖRLÖRÜNDEN İLAN

30.09.2016 Cum, 9:44

Burdur’un Yeşilova İlçesi’nde vatandaşlar Telefon dolandırıcılarına karşı Belediye Hopörlöründen yapılan ilanlarla uyarılıyor.
Son günlerde telefon dolandırıcılarının yoğun olarak faaliyet gösterdiği Burdur ve İlçelerinden vatandaşlar Belediye hopörlöründen yapılan ilanlarla telefon dolandırıcılarına karşı uyarılıyor.
İlçede son günlerde telefon dolandırıcılığı olaylarının arttığını söyleyen Yeşilova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erhan Sönmez “telefonla aranan vatandaşlarımız ve esnaflarımız ‘Fetö soruşturmasında adınız geçiyor’ denilerek dolandırılmak isteniyor. Bizde Esnaf ve sanatkarlar Odası olarak vatandaşlarımızı uyarmak için belediye ilanları ile vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya hesabımızdan da gerekli uyarıları yaparak hemşehrilerimizi uyarıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Burdur’da bu dolandırıcılardan bazıları yakalandı ama vatandaşlarımızın bilinçli ve duyarlı olmalarını istiyoruz. Kesinlikle bu dolandırıcılara kapılmasınlar. En küçük tereddütte ilçe emniyet amirliğine müracaat etsinler” dedi.
Sönmez Belediye hopörlöründen günde 4-5 defa ilan yapıldığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni klasör (4)

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber