TKDK BURDUR KOORDİNATÖRÜ OKKA’DAN BORSAYA ZİYARET | Gündemburdur.com
Son güncellenme :18.10.2014 9:17

Anasayfa > Burdur, Ekonomi, Genel, Güncel > TKDK BURDUR KOORDİNATÖRÜ OKKA’DAN BORSAYA ZİYARET

18.10.2014 Cts, 9:17

TKDK Koordinatörü Okka’dan Borsa’ya ziyaret

Burdur’da, yaklaşık 3 ay önce Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Burdur İl Koordinatörlüğü görevine başlayan Selami Okka, tanışma ziyaretleri çerçevesinde, Burdur Ticaret Borsası (BTB) Meclis Başkanı Hikmet Çangır’ı ziyaret ederek,  TKDK ve destekleri, proje hazırlama ve değerlendirme süreçleri ile Burdur İl Koordinatörlüğünün faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Burdur İl Koordinatörü Selami Okka, tanışma ziyaretleri çerçevesinde, Burdur Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hikmet Çangır’ı makamında ziyaretti. Ziyarette, TKDK ve destekleri, proje hazırlama ve değerlendirme süreçleri ile IPARD fonları hakkında bilgi veren Okka, bugüne kadar özellikle et-süt üretimi ve işleme tesislerinin kurulumu ile ilgili projelerin alındığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BTB Meclis Başkanı Hikmet Çangır, TKDK’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, Burdur’un sahip olduğu potansiyeli harekete geçirmek adına, belirlenen alanlarında yatırım yapacak müteşebbislerin biran evvel harekete geçerek, TKDK aracılığı ile hem kendilerine hem de Burdur’a yatırım yapmalarını istedi.

TKDK İl Koordinatörü Selami Okka, ziyaret sonunda, BTB Meclis Başkanı Çangır’a ziyaret anısına anmalık hediye etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber