TREN KAZASI KURBANI SERPİL ERÇÖMEK’E GÖZYAŞLI VEDA | Gündemburdur.com
Son güncellenme :08.12.2021 12:38

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > TREN KAZASI KURBANI SERPİL ERÇÖMEK’E GÖZYAŞLI VEDA

08.12.2021 Çar, 12:38

BURDUR’da dün sabah çocuklarını okula bıraktıktan sonra evinde dönerken geçmek istediği raylarda yük treninin çarparak ölümüne sebep olduğu Serpil Erçömek (33) gözyaşları arasında toprağa verildi.
Erçömek’in Burdur Devlet Hastanesi Morgundan alıann cenazesi ilk olarak Menderes Mahallesindeki baba evine götürüldü. Burada dua edilmesinin ardından Erçömek’in cenazesi Sultandere mezarlığına getirildi.
Burada kılınan cenaze namazına Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salim oğuz, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi ile Erçömek ailesinin yakınları ve olaydan sonra geçici olarak devlet korumasına alınan iki oğlu Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü uzmanları eşliğinde katıldı.
Serpil Erçömek’in Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kanser tedavisi gören babası Süleyman Erçömek hastaneden izinli olarak mezarlığa getirildi ve araba içerisinde taziyeleri kabul etti. Serpil Erçömek’in annesinin de geçen yıl Kasım ayında Covid-19 hastalığından dolayı vefat ettiği öğrenildi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber