ÜNİVERSİTELİ İREM SU’NUN ÖLDÜĞÜ KAZA ANI KAMERADA | Gündemburdur.com
Son güncellenme :12.05.2019 11:46

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > ÜNİVERSİTELİ İREM SU’NUN ÖLDÜĞÜ KAZA ANI KAMERADA

12.05.2019 Paz, 11:46

-BURDUR’da Üniversiteli İrem Su Akkaya’nın yaşamını yitirdiği kazanın mobesa kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Görüntülerde içinde İrem Su Akkaya ve Beyza Din’in bulunduğu Süleyman Emre Kılınç’ın kullandığı 42 DIP 19 plakalı otomobil İstiklâl Yerleşkesinden çıkışta kendisine yeşil ışık yandıktan sonra kent merkezine doğru hareket ettiği, kent merkezinden Antalya istikametine giden 1,92 promil alkollü Emre Esmer’in kullandığı 03 RF 505 Plakalı otomobilin kırmızı ışıkta durmayarak öğrencilerin bulunduğu otombile çarptığı görülüyor.
Kazayı görenlerin ilk müdahalesini yaptığı yaralılar daha sonra ambulanslarla hastaneye götürülüyor.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi İrem Su Akkaya (19) arkadaşları ile Üniversite kütüphanesinde ders çalıştıktan sonra sabah 07.13’de Süleyman Emre Kılınç’ın kullandığı otomobille kent merkezine gitmek üzere yola çıktı.
Makü Kavşağında kırmızı ışıkta durmayan 1,92 Promil alkollü Emre Esmer’in kullandığı otomobil İrem Su Akkaya’nın bulunduğu otomobile çarptı.
Kazada ağır yaralanan İrem Su Akkaya Burdur Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından ISparta’daki özel bir hastaneye sevk edildi. İrem Su Akkaya burada bir gün sonra yaşamını yitirdi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber