VALİ ARSLANTAŞ’A VEDA YEMEĞİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :15.08.2023 10:00

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > VALİ ARSLANTAŞ’A VEDA YEMEĞİ

15.08.2023 Sal, 10:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan, Burdur Valisi Ali Arslantaş için veda yemeği düzenlendi.
Makü İstiklal Yerleşkesi’ndeki otelde düzenlenen yemeğe Ak Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Serdar Erkan Ergil, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Makü Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve STK Temsilcileri katıldı.
Yemekte Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Vali Arslantaş’a fahri hemşehrilik beratı takdim etti.
Yemekte konuşan Vali Arslantaş; “Belediye Başkanımıza, Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Böyle bir onuru bize layık gördükleri için. Burdurlu olamnın onurunuda ömrümüzün sonuna kadar gururla taşıyacağız çocuklarımla ailemle birlikte” dedi.
Arslantaş; “hem Burdur’da hem bundan önceki 11 ilde bize millete hizmet etme şansını veren başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza develt büyüklerimize teşekkür ediyorum. Bu yükü birlikte omuzladığımız arkadaşlarımızın herbirini sevgi, saygı muhabbetle yadediyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber