YENİ DEVLET HASTANESİ GEÇİCİ KABUL AŞAMASINDA | Gündemburdur.com
Son güncellenme :26.07.2023 9:00

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > YENİ DEVLET HASTANESİ GEÇİCİ KABUL AŞAMASINDA

26.07.2023 Çar, 9:00

AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Atatürk Mahallesi’nde yapılan yeni Burdur Devlet Hastanesi’nin geçici kabul aşamasına geldiğini söyledi.
Özboyacı yaptığı yazılı basın açıklamasında; “Burdur Yeni Devlet Hastanesi % 99 hazır. Yapımında sona gelinen Yeni Burdur Devlet Hastanemizde, bu hafta itibari ile Sağlık Bakanlığı teknik personeli tarafından geçici kabul işlemlerine başlanmış olup süreç İl Sağlık Müdürlüğümüz ve Hastane Başhekimliğimiz tarafından yakından takip ediliyor” dedi.

Hastanenin temizlik ve cihaz kurulum işlemlerinin de hızla devam ettiğini aktaran Özboyacı şunları söyledi ” yeni Hastanemizde, servis odaları, poliklinikler ve tıbbi hizmet sunum alanlarının tüm tefrişat kurulum işlemleri tamamlandı, tıbbi cihazlarla ilgili teknik düzenlemeler ve faaliyete alma işlemlerinde de sona yaklaşıldı.  Vatandaşlarımıza eksiksiz ve kusursuz bir hizmet sunma anlayışı ile taşınma sürecinin her aşaması özenle planlanıyor. Sağlık Bakanlığı geçici kabul işlemleri sonrası yüklenici firma tarafından eksiklikler tamamlanarak Yeni Hastanemiz en kısa süre içerisinde tüm Burdurlu hemşehrilerimizin hizmetinde olacaktır” dedi.
Özboyacı “ilimize yapılan bu büyük yatırımda emekleri büyük olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, emeği geçen önceki il başkanımız ve Milletvekillerimizle valilerimize teşekkür ederim. İlimize hayırlı olsun.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber