YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :05.08.2019 22:13

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI

05.08.2019 Pts, 22:13

BURDUR İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Emre Çay Burdur’a gelerek göreve başladı.
Kırklareli’nin Vize İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Burdur İl Milli eğitim Müdürlüğü görevine atanan Çay ilk olarak Vali Hasan Şıldak’ı ziyaret etti. Çay daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gelerek görevi Mahmut Bayram’dan devraldı.
Mahmut Bayram’a plaket veren Çay yaptığı açıklamada “beş yıl gibi bir süre zarfında Burdur ilimize yapmış olduğu katkılardan, eğitim camiamız adına İl Müdürlüğü binasının kazandırılmasından tutun pek çok konuda sundukları hizmetlerden dolayı sayın müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Mahmut Bayramı meslek büyüğü olarak kabul ettiklerini ve tecrübesinden istifade etmek istediklerini kaydeden Çay “inşallah bizlerde bu eğitim meşalesini daha hareketli, daha canlı, daha güzel bir şekilde taşıyacağımızı ümit ediyoruz. Bir bayrak değişimi, bir kan değişimi. Sayın müdürümüze bundan sonraki hizmetlerinde rabbimden muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah bizler de çok güzel, huzurlu, başarılı bir dönem geçiririz diye ümit ediyorum. Hayırlı olsun inşallah” dedi.
Mahmut Bayram’da yaptığı konuşmada “daha güzel hizmetler, üzerine eklenecek çok işler vardır. Bizim göremediğimiz eksik kalan kısımları inşallah sizler buradaki ekip ruhuyla yerine getireceğinizi ümit ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin, Allah utandırmasın” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber