AK PARTİ’DE DURMAK YOK, REHAVET YER YOK 28 MAYIS SEÇİMLERİ İÇİN İLÇE İLÇE SAHADA ÇALIŞIYORLAR | Gündemburdur.com
Son güncellenme :23.05.2023 12:38

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > AK PARTİ’DE DURMAK YOK, REHAVET YER YOK 28 MAYIS SEÇİMLERİ İÇİN İLÇE İLÇE SAHADA ÇALIŞIYORLAR

23.05.2023 Sal, 12:38

AK Parti, Kemer, Karamanlı, Yeşilova ve Tefenni’de seçim çalışmalarını sürdürdü

AK Parti Burdur İl Başkan vekili Veli Sipahi, Kadın kolları Başkanı Zeliha Bağcı ile AK Parti’den Milletvekili seçilen Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için ilçeleri ziyaretlerini sürdürdü. Kemer, Karamanlı, Yeşilova ve Tefenni ilçelerinde esnaf ve partililerle buluşan AK Parti heyeti, ziyaretlerde istikrar vurgusu yaparak önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

İlçelerde sandığa gitmeyen seçmenlere de çağrı yapan AK Parti heyeti, sandığa gitme çağrısını yineleyerek vatandaşlardan demokratik haklarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanmalarını istediler. AK Parti heyeti, 28 Mayıs seçimlerinde rehavete kapılmadan zaferi hep beraber kucaklayarak millete hizmet yolunda çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

Tefenni Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Burdur İl Başkanlığı’nın koordinesinde gerçekleşen ilçe ziyaretlerinde AK Parti heyeti, Tefenni Belediyesine de bir ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak belediye çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen AK Parti heyeti, daha sonra Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü makamında ziyaret etti.

Burdur AK Parti heyetiyle Tefenni Belediyesinin MHP’li Belediye Başkanı Ümit Alagöz,28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir şekilde yeniden seçilmesi için birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber