BURDUR’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Dün akşam üzeri 20.00 sıralarında Akyaka Köyü Kavşağı’nda meydana gelen kazada Burdur’dan Fethiye yönüne gitmekte olan Yusuf H. (56) yönetimindeki 15 FF 668 Plakalı otomobil ile Yazıköy’den Burdur yönüne dönmek için kavşağa giren Salih D. (63) yönetimindeki 07 NP 378 Plakalı otomobil ile çarpıştı.
İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan Salih D. Ambulansla Burdur Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.