AZERİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRÜP ANNESİNİ ARAMIŞ “BEN CEZAEVİNE GİDİYORUM” | Gündemburdur.com
Son güncellenme :28.06.2019 9:39

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > AZERİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRÜP ANNESİNİ ARAMIŞ “BEN CEZAEVİNE GİDİYORUM”

28.06.2019 Cum, 9:39

Karamanlı-Çavdır karayolunda ocak ayında meydana gelen olayda Azeri sevgilisi 24 yaşındaki Ganıra Cabbarova’yı 55 bıçak darbesiyle öldüren Halil A. (24) müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Burdur Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki karar duruşmasına hakkında canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürme suçundan cezalandırılması istemiyle dava açılan Burdur E Tipi Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan sanık Halil A. ve avukatı ile davaya müdahil olan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü avukatı hazır bulundu.

Duruşmada son sözü sorulan sanık Halil A. pişman olduğunu söyledi.
Mahkeme Heyeti Halil Acar’ı kasten öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme heyeti cezada indirim yapmadı.
Öte yandan 3 Ocak günü meydana gelen olay sırasında Ganıra Cabbarova’nın annesini telefonla aradığı ve anne Gülnur Bayramova’nın telefonda kızının çığlıklarını duyması üzerine ticari taksiyle olay yerine gittiği sırada Halil A.’nın Ganıra Cabbarova’nın elindeki telefonu alarak anne Gülnur Bayramovaya ‘kızını öldürdüm, gel al” dediği,  olay yerine gelen anne Bayramova’yı da öldürmekle tehdit ettiği daha sonra kendi annesini arayarak “ben cezaevine gidiyorum” dediği ortaya çıktı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber