BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :12.05.2024 14:59

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI

12.05.2024 Paz, 14:59

Burdur Bahçeşehir Koleji,  Anaokulu velilerini eşsiz göl manzaralı kampüsünde düzenlendiği Anneler Günü kahvaltısında buluşturdu.

Kampüs bahçesinde düzenlenen etkinliğe katılım oldukça yoğundu. Kahvaltıda veliler birbirleriyle kaynaşma fırsatı bulurken, öğrenciler de çeşitli etkinliklerle keyifli dakikalar geçirdiler.

Kahvaltıdan sonra Anaokulu öğretmenlerinin hazırladığı ‘Annem Beni Gülüşümden Tanır’ etkinliği ile veliler panolardaki fotoğraflardan çocuklarını gülüşlerinden bulmaya çalıştı. Öğrenciler bahçede eğlenirken, veliler de çaylarını yudumlayarak koyu bir sohbete daldılar.  Veliler, bu güzel organizasyon için okul yönetimine teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Anaokulu Müdürü Çiğdem Erdilmen ‘Başta Şehit Annelerimiz olmak üzere, sonsuz sevgi ve şefkatleriyle hayatımıza değer katan, bizlerin her daim yanında olan, hayat boyunca yaptıkları fedakarlıklarla her zaman arkamızdaki en büyük gücümüz olan annelerimizin,sadece anne olan değil, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınlarımızın Anneler Günü kutlu olsun’ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber