BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN AVRUPA 2.’LİĞİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :14.05.2024 15:58

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN AVRUPA 2.’LİĞİ

14.05.2024 Sal, 15:58

2-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Slovakya’da düzenlenen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında 15 yaş Yıldızlar Kategorisinde Bahçeşehir Koleji Ortaokul 8. Sınıf öğrencisi Zeynep Jineps Kıyıcı Sağ Kolda Avrupa 2.’si, Sol Kolda Avrupa 3.’sü olmuştur.

Son 3 yılın Türkiye Şampiyonu Bahçeşehir Koleji Ortaokul 8. Sınıf öğrencisi Zeynep Jineps Kıyıcı, Slovakya’da ter döktüğü şampiyonada gümüş ve bronz madalyaya uzandı. Bu başarıyla Zeynep Jineps Kıyıcı, Burdur’u ve Türkiye’yi gururlandırdı.

Kurucu Hurşit Çetin tarafından başarı belgesi ve ödülü takdim edilen Zeynep Jineps Kıyıcı’nın Avrupa 2.’si olması, Bahçeşehir Kolejinde büyük sevinçle karşılandı. 

Konu hakkında açıklama da bulunan Bahçeşehir Kurucusu Hurşit Çetin “8.sınıf öğrencimiz Jineps Zeynep Kıyıcı Slovakya’da hem bizleri, hem Burdurlu hemşehrilerimizi hem de Türkiye’yi gururlandıran büyük bir başarıya imza attı. Öğrencimizi yürekten tebrik ediyor, başarıda emeği geçen ailesine teşekkür ediyoruz. Öğrencimizin okulumuz bünyesinde de daha büyük başarılar elde etmeye devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber