BURDUR’UN YENİ GÖZLÜK MAĞAZASI İLBEY OPTİK AÇILDI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :25.01.2023 16:05

Anasayfa > Burdur, Güncel, Sürmanşet > BURDUR’UN YENİ GÖZLÜK MAĞAZASI İLBEY OPTİK AÇILDI

25.01.2023 Çar, 16:05

Burdur’da sağlığı önemseyerek, çoklu ürün, kaliteli hizmet öncülüğünde gözlük ve optik alanında yepyeni bir mağaza olan İlbey Optik düzenlenen törenle açıldı.  

İYİ Parti Burdur Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Demir, genç girişimcilik örneği göstererek optik sektöründe İlbey Optik isimli iş yeri açtı.

İnönü Mahallesi Gazi Caddesi Köprübaşı mevkiinde hizmete giren İlbey Optik iş yerinin açılışına Burdur Belediye Başkan Vekili Atam Gülcü, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahaddin Gökçe, İYİ Parti Burdur İl Başkanı Namık Kemal Özkan, İYİ Parti Isparta İl Başkanı Hasan Büyükçam, İYİ Parti Burdur Milletvekili aday adayı Faruk Erkan, İYİ Parti Burdur Milletvekili aday adayı Safa Sönmez, Yeşilova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erhan Sönmez, İYİ Parti Burdur İl ve İlçe teşkilatı üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlbey Optik mağazası, dua edilmesinin ardından kurdele kesilerek hizmete girdi.

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan İlbey Optik, ürün kalitesi ve model çeşitliliğinin yanı sıra müşterilerle birebir ilgilenen, alanında uzman, güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle en iyi hizmeti veriyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber