DENİZ KURT ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR | Gündemburdur.com
Son güncellenme :04.01.2019 17:54

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > DENİZ KURT ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

04.01.2019 Cum, 17:54

Mart 2019 yerel seçim takviminin resmen işlemeye başlamasıyla birlikte AK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt çalışmalarını hızlandırdı.

Sahada olmaya gayret gösteren, şehrimizdeki geniş kesimlere, bütün toplum katmanlarına ulaşmayı hedefleyen Deniz Kurt, bir yandan da ev ziyaretleri ile esnaf turlarını sürdürüyor.

AK Parti Burdur İl Teşkilatı ile Başkan Adayı Kurt, gençlere, üniversite gençliğine de ayrı, özel önem veriyor. Gençlerin buluşma, sohbet etme önerilerini geri çevirmeyen Kurt, Burdur’da gençliğin büyük bir potansiyel olduğunu belirterek, ‘gençlerin taleplerine duyarlı bir yerel yönetim anlayışını Burdur’da hakim kılacaklarını’ vurguluyor.

Önceki gün öğrencilerin kahvaltı sofrasına konuk olan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt öğrencileri dinledi. Üniversite öğrencileriyle ger- çekleştirdiği temasları değerlendiren AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, “öğrenci kardeşlerimizin kahvaltı sofralarına misafir olduk. Bizden beklentilerini dinledik. ‘Belediye konser bütçesinin bir kısmını öğrencilere ayırıp bizlere ucuz ulaşım imkanı sunsa keşke’ diye sitem ederken ne kadar da kendilerinden eminlerdi! Bu taleplerini gerçekleştirmek için notumuzu aldık. Samimiyetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

bur

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber