FATİH SELİMOĞLU’NDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE SORULAR | Gündemburdur.com
Son güncellenme :29.11.2018 16:06

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > FATİH SELİMOĞLU’NDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE SORULAR

29.11.2018 Per, 16:06

-BURDUR’un Karamanlı İlçesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu Facebook sayfasından İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram’ı topa tuttu.
Kendiside öğretmen olan Fatih Selimoğlu İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram’a bazı sorular sordu; Selimoğlu İlde hakkında soruşturma açılan öğretmenlerin ilçelerde görevlendirildiğini belirterek “neden ilçelere bu şekilde davranıyor, hangi ilçeye, ilçedeki hangi öğretmene teşekkür etti. Hangi ilçeyi ödüllendirdi” dedi.
Selimoğlu Sosyal Medyadan Mahmur Bayram’a şu soruları sordu; Soruşturma açılan personellerin tayin yeri ilçeler mi?,
İlçelerdeki öğrenciler sahipsiz mi?, İdareciliğinizi adil bir şekilde yapabiliyor musunuz?, Burdur’un Türkiye Genelindeki Lise ve Üniversite sınav sonuçlarını kamuyou ile paylaşıyor musunuz?, yoksa ilçeler daha başarılı olduğu için saklı mı tutuyorsunuz?, Hiç ilçelere teşekkür ettiniz mi?, Görev ve sorumluluklarınız sadece il merkezindeki okullar için mi geçerli? İlçeler Sürgün yeri olamaz, ilçe öğrencileri mağdur olamaz. İlçemizi ziyaretinde ‘Ben Karadenizliyim’ demişsin, memnun oldum ‘Ben de Burdurluyum, Sayın Müdür tanıştığımıza memnun oldum’.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber