KARGO İLE UYUŞTURUCU GÖNDERDİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :10.01.2020 14:57

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > KARGO İLE UYUŞTURUCU GÖNDERDİ

10.01.2020 Cum, 14:57

BURDUR’da polis uygulama noktasında yapılan aramada kamyonunda 2,78 gr esrar yakalanan bir kişi tutuklandı.
Geçen hafta işyerine yapılan operasyonda gözaltında alındıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçundan tutuklanan H.İ. isimli şahsa uyuşturucu/uyarıcı madde sattığı tespit edilen H.D. isimli şahsın kullandığı çekici Isparta-Burdur karayolu Kışla Mahallesi uygulama noktasında durduruldu. Çekici ve çekiciye bağlı dorsede yapılan aramada ; 2,78 gram esrar maddesi ile uyuşturucu/uyarıcı madde kullanımına yarayan çok sayıda aparat ve 1 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

Şüpheli H.D. emniyetteki  işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçundan tutuklandı.
F.A. isimli şahsa kargo vasıtasıyla gönderildiği anlaşılan paket içerisinde 8,80 gram esrar maddesi ele geçirilerek, paketi gönderdiği ve İstanbul ilinde ikamet ettiği tespit edilen S.K. isimli şahıs hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçundan yakalama kararı çıkarıldı.

F.A. isimli şahıs ise TCK 191’inci maddesine muhalefet Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçu kapsamında yapılan işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber