LEVENT ERSÖZ’ÜN ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :19.12.2014 14:27

Anasayfa > Burdur, Güncel > LEVENT ERSÖZ’ÜN ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ

19.12.2014 Cum, 14:27

LEVENT ERSÖZ’ÜN ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ

Tedavi gördüğü Ankara GATA’da dün hayatını kaybeden Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz’ün annesi Yadigar Ersöz Burdur’da toprağa verildi.

Yadigar Ersöz için Burdur Ulu Camiinde Cuma Namazı sonrasında kılınan cenaze namazına Burdur Garnizon Komutanı Jandarma Albay Sayit Koca, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Vali Yardımcıları Bülent Uygur ve Ali Uysal ile Ersöz’ün yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze namazından sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan Ersöz  “Annemin vefatında, bugüne geliş sürecinde, yaşadığımız acıların çok büyük katkısı var. Diliyorum ki bugün yaşadığımız acıları bize yaşatanlar misliyle yaşasınlar” dedi.

Böyle bir günde birşeyler söylemek çok zor diyen Ersöz “Annemin vefatında, bugüne geliş sürecinde, yaşadığımız acıların çok büyük katkısı var. Diliyorum ki bugün yaşadığımız acıları bize yaşatanlar misliyle yaşasınlar. Öyle söylüyorum. Hiç bir şey sonsuza kadar devam etmez. Herkesin bir sonu vardır. Her devrinde bir sonu vardır. Onlar da bunu görecekler. Türk milleti de Türkiye halkı da bunu yaşayıp görecek. Hep beraber tanık olacağız. Görmekteyiz. Bundan sonra dahasını da göreceğiz. Bu iş burada bitmedi. Bu daha henüz bir başlangıç. 14 Aralık’ta da başladı, işte hep beraber yaşıyoruz görüyoruz. Bize bu acıları yaşatanlar misliyle görecekler. Bu acılı günde daha fazla bir şey söylemek istemiyorum.”

Yadigar Ersöz’ün cenazesi Ulu Cami’inde cuma namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

bld bşk ali orkun ercengiz garnizon komutanı jandarma albay sayit koca IMG_0247 IMG_0282

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber