LGS 2024 TÜRKİYE ŞAMPİYONU BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN | Gündemburdur.com
Son güncellenme :03.06.2024 16:09

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > LGS 2024 TÜRKİYE ŞAMPİYONU BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN

03.06.2024 Pts, 16:09

Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, 2 Haziran 2024 Pazar günü Türkiye genelinde uygulanan Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) öğrencisi Irmak Göker ile Türkiye Birinciliği elde etmeyi başardı.
Eğitim-öğretim kalitesiyle fark yaratan, tecrübeli öğretmen kadrosuyla Burdur’un eğitimdeki parlayan yıldızı olan Burdur Bahçeşehir Koleji, ulusal çapta düzenlenen sınavlarda da başarısını kanıtladı.

Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Irmak Göker , LGS’ deki tüm soruları doğru yanıtlayıp 500 Tam puan alarak Türkiye birincisi olarak büyük bir başarıya imza attılar.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji İlköğretim Müdürü Emre Atalay : “Zorlu geçen eğitim-öğretim döneminin sonunda yapılan LGS’de Burdur’dan Türkiye Birinciliğini zaferle ilimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bizlere böylesine bir mutluluk yaşatan başta 8. sınıf öğrencimiz Irmak Göker’e, her zaman bizlere güvenen velilerimize, bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber