MAKÜSPOR TARAFTARLARINDAN FUTBOLCULARA SÜRPRİZ ZİYARET | Gündemburdur.com
Son güncellenme :18.05.2024 9:09

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > MAKÜSPOR TARAFTARLARINDAN FUTBOLCULARA SÜRPRİZ ZİYARET

18.05.2024 Cts, 9:09

BÖLGESEL Amatör Lig Baraj maçı öncesi Maküspor’lu futbolculara taraftardan destek.
Burdur Birinci Amatör Kümeyi 1’inci sırada bitiren Bucak Belediye Oğuzhanspor ile yarın Makü İstiklal Stadyumunda Baraj Maçı oynayacak olan Burdur Maküspor’a maç öncesi Genç Makülüler taraftar gurubundan sürpriz bir destek geldi. Taraftar grubu ellerinde maşalelerle tezahüratlar yaparak Maküspor’lu futbolcuların kaldığı MAKÜ Şakir Özsoy misafirhanesinin önüne giderek tezahürat yaptı.
Taraftarlara seslenen Maküspor Teknik Direktör Murat Türker: “iyi günde, kötü günde her zaman yanımızda oldunuz. Sizin için mücadele ettik, futbolcularımız ter döktü. Bizi hiç yalnız bırakmadınız. Bu saatten sonra bu maçı kazanacağız. Futbolcularım adına söz veriyorum. Terimizin son damlasına kadar taraftar için savaşacağız” dedi.
Maküspor kaptanı Halim Demirok ise ” geldiğiniz için teşekkür ederiz. Hepimiz çok mutlu olduk. Aynı bu şekilde pazar akşamı da sizleri buraya bekliyoruz. Birlikte sevineceğiz. Besteler söyleyeceğiz” diye konuştu.
Maküspor Futbol Şube Sorumlusu Alaeddin Kalkan’da: “biz kendimize yakışan, Burdurumuza yakışan futbolumuzu oynayıp centilmenliğimizide sahada göstereceğiz. Hiç tereddütünüz olmasın. Bizim takımımıza güvenimiz tam” diye konuştu. Kulüp Başkanı Cihat Çavuşoğlu’da taraftara teşekkür etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber