MEZUNİYET TÖRENİNDE EVLİLİK TEKLİFİ | Gündemburdur.com
Son güncellenme :25.05.2017 21:13

Anasayfa > Burdur, Eğitim, Genel, Güncel > MEZUNİYET TÖRENİNDE EVLİLİK TEKLİFİ

25.05.2017 Per, 21:13

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mezuniyet Töreninde ilginç bir olay yaşandı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu bu yıl bitiren 23 yaşındaki Mustafa Sağdıç Gazi Atatürk Stadı’nda düzenlenen mezuniyet töreninin kortej geçişine üzerinde ‘Bizim çocuklar sana yenge demek istiyor, Raşidem benimle evlenir misin’ yazılı pankartla katıldı.
Sağdıç arkadaşları ile birlikte nişanlısının bulunduğu tribünün önüne geldi. Sürpriz karşısında çok şaşıran Raşide Atalay’da tribünden nişanlısının yanına indi.
Mustafa Sağdıç Burdur’da bir kamu kurumunda memur olarak çalışan nişanlısının önünden diz çökerek yüzük hediye etti.
Unutulmaz bir anı olsun istediğini söyleyen Mustafa Sağdıç “3 yıldır nişanlıyız. Evlilik teklif etmemiştim. Mezuniyet törenimde sürpriz yapmak istedim. Unutulmaz bir anı oldu” dedi.
Böyle bir sürprizi beklemediğini söyleyen Raşide Atalay’da “çok şaşırdım. çok mutlu oldum. Anlatılmaz yaşanır. Cevabım tabiki evet” dedi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin Mezuniyet törenine Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar ile mezun olan öğrencilerin aileleri katıldı. MAKÜ’den bu yıl 6 bin öğrenci mezun oldu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: BURDUR MEDYA
burdur, burdur haber