VALİ ÖKSÜZ OY KULLANDI | Gündemburdur.com
Son güncellenme :31.03.2024 15:22

Anasayfa > Burdur, Genel, Güncel > VALİ ÖKSÜZ OY KULLANDI

31.03.2024 Paz, 15:22

Vali Türker Öksüz, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kullandı.
1101 numaralı sandıkta oyunu kullanan Öksüz okul bahçesinde gazetecilere yaptığı açıklamada Burdur’da oy verme işleminin güvenli bir şekilde devam ettiğini bildirdi.
Öksüz: “Saat 8 itibariyel oy kullanımı sorunsuz olarak başladı. İl genelinde 788 sandıkta 207 binin üzerinde seçmenimiz oy kullanıyor. Seçimlerin hem ülkemize hem de şehrimize öncelikle hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Öksüz şunları söyledi: “bizler milli iradenin sağlıklı bir şekilde sandığa yansıması için gerekli güvenlik tedbirlerini aldık. 1781 kolluk görevlimiz seçimlerin güvenliği için ellerinden gelen gayreti gösteriyor. İnanıyorum ki hiçbir sorun olmadan, sıkıntısız, güvenli bir şekilde oy verme işlemini bitireceğiz ve sağlıklık bir şekilde sonuca ulaşmış olacağız. Ben seçimlerde görev alan kolluk güçlerimiz başta olmak üzere bütün görevlilere çalışmalarında kolaylık diliyorum. Seçimlerin hem ülkemize hem de şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Tasarım: Burdurweb Medya
burdur haber